Starší nezadaní jsou na Tinderu pro seniory hraví‘

Living

od Jennifer Wright

leden 24, 2015 / 8: 21pm

 starý pár

Getty Images

Zapomeňte na starosti o to, že jste single na 30. Paula Paulette bude 80 v dubnu-a ona je online chodit s někým. A nehledá jen někoho, kdo by jedl zmrzlinu a hrál bingo.

„poslední věc, kterou chci, je mužský společník, pokud není gay,“ říká Temperamentní senior. „Chci mít sólový sex po zbytek svého života?“ Č. Rád bych našel jinou spřízněnou duši, nebo, alespoň, jiný muž, se kterým mám chemii.“

největší radost pro mě bylo zamilovat se do muže, který tě miluje zpět.

– Paula Paulette

Paulette ovdověla v 70 letech po velmi šťastném manželství téměř 50 let. Nyní hledá online potenciální partnery – a má spoustu možností —

jak populace baby boomu stárne, stále více a více chodit s někým Webové stránky se zaměřují na důchodce hledající lásku, a není divu: o 30 procento baby boomu je svobodných.

IAC, který vlastní stránky jako Match.com a Chemistry.com, začal Ourtime.com v 2011 pro 50-a-více singlů hledá k dnešnímu dni.

„viděli jsme zápal pro něco jen pro ně,“ říká Joshua Meyers, generální ředitel People Media, cílené dceřiné společnosti IAC.

v dubnu, Stitch.net, a Tinder-like chodit s někým app for the over-50 set, spuštěno, a příští měsíc bude debutovat v místní sekci v New Yorku.

stejně jako Tinder zobrazuje uživatelům pouze jeden profil najednou a upozorňuje je na profily, kde se jim líbila osoba, která se jim líbila — takže je méně pravděpodobné, že někoho osloví a setkají se s tichem.

stitch.net

spoluzakladatelka Stitch Marcie Rogo, 29, říká, že si poprvé uvědomila potřebu místa pro seniory, když pracovala v zařízení pro asistované bydlení v 2010.

„Senioři nejsou starší děti, které lidé stereotyp,“ vysvětluje. „Jsou to skuteční lidé se skutečnou hrdostí a je velmi těžké jít k někomu a říct:“ Ahoj, jsem Lucy. Mám rád bocce míč. Zahraješ si se mnou na bocce?“A pokud jste ztratili svého manžela, je opravdu těžké potkat někoho nového.“

Paulette považuje Stitch za obzvláště přitažlivý, protože provádí rozsáhlé kontroly na pozadí-něco, co oceňuje, protože v minulosti měla špatné zkušenosti s nečestnými chlápky online.

chci mít sólový sex po zbytek svého života? Č.

– Paula Paulette

„tolik mužů na seznamovacích Webech je ženatých,“ ona říká.

před pěti lety šla ven s mužem, kterého potkala na Match, který se choval docela podivně. „Všechno, co udělal, bylo, že mluvil velmi nevhodně o své bývalé přítelkyni a řekl hrozné věci, jako že ho pronásledovala,“ vzpomíná. „Pak začal se sexuálními věcmi! A začal jsem hledat, jak bych mohl odejít.“

Rogo vysvětluje ověření znamená, že každý, kdo se zaregistruje, musí předložit své jméno a příjmení a číslo sociálního zabezpečení. „Nechceme na web pouštět žádného podvodníka,“ říká.

říká také, že jedním z důležitých rysů Stitch je to, že umožňuje lidem hledat romantické nebo neromantické přátelství. Tlak na mnoho webů chodit s někým „může lidi vypnout, pokud nedávno ovdověli,“ poznamenává Rogo.

ale Paulette hledá víc než jen společnost.

„ve svém životě jsem poznal velké radosti, děti a vnoučata,“ říká. „Ale největší radostí pro mě bylo být zamilovaný do muže, který tě miluje zpět.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.