Serenity Bay-je to dospělá Oáza na Disneyho Castaway Cay?

odtrhněme se od normy! Náš krok je držet-ff náš verdikt až do konce, nicméně, když mluvíme o Serenity Bay, nemůžeme si pomoci. Oasis je slabé slovo. Netřeba říkat, od návratu z naší Disney Crusie stále sníme o Serenity Bay na soukromém ostrově Disney Castaway Cay. Teď, když jsme to dostali z cesty, podívejme se, co byste měli vědět o tomto kusu Bahamského ráje. Je čas na odpočinek!

pohled z zálivu Serenity

základy

všechny skvělé věci začínají od začátku. Náš zápis Serenity Bay se neliší. K nastartování je několik aspektů Serenity Bay, o kterých by si každý měl být vědom. Tato část Castaway Cay je oblast pouze pro dospělé. Z hlediska Disney, dospělý je definován jako kdokoli 18 roky nebo starší. Druhá věc, kterou je třeba vědět, je plážová lehátka a lehátka jsou na první přijde, první sloužit základ.

pro více soukromý zážitek, budete chtít podívat do pronájmu cabana. Před vyplutím si můžete rezervovat kabinu prostřednictvím aplikace Disney Cruise.

Cruise Insights: na naší Disney Magic cruise jsme zjistili, že v Serenity Bay je spousta znaků.

tramvají do Serenity Bay na Castaway Cay

jak se tam dostat

vystoupit z vaší lodi budete mít několik možností, jak se dostat do Serenity Bay. První z našich možností je chodit. Podle našich zkušeností je to asi 15 až 20 minut chůze od lodi nebo asi 10 minut chůze od místa, kde začíná Trosečník Cay 5k. Naší druhou možností by bylo jet tramvají pod širým nebem nebo dvěma. Na Castaway Cay je tramvaj, která vede z lodi do středu Castaway Cay. Odtud byste přešli na tramvaj Serenity Bay.

na tramvajové zastávce vám členové obsazení na ostrově oznámí, která tramvaj jede do kterého cíle. Pro nás, šli jsme do centra Castaway Cay pro naše 5k, pak si užijte ostrovní vánek na naší tramvajové jízdě do Serenity Bay.

Cruise Insights: Kolem tramvajové zastávky Trosečník Cay je nákupní oblast s několika různými obchody s Castaway Cay zboží a dobré mít plážové předměty, jako opalovací krém.

Windsock v Serenity Bay

za knihou

jakmile dorazíte do Serenity Bay, existuje celá řada věcí, které si můžete užít. Kromě čtení dobré knihy, a úchvatné výhledy. A samozřejmě, Nateův oblíbený, zdřímnout si v houpací síti. Hned vedle místa, kde vás tramvaj vysadí, najdete malou chatu k pronájmu, zvanou Windsock. Mají kola, plováky, a trubky k pronájmu.

přímo naproti Windsocku se nachází venkovní bar s terasou. S palmami, které vytvářejí dokonale stínovaný baldachýn, si můžete vychutnat tropický nápoj, pivo, koktejl podle vašeho výběru. Terasa má výhled na pláž a tyrkysově zbarvený oceán. Tak uvolňující! Pokud si raději vychutnáte svůj nápoj ve svém křesle, žádné obavy, že členové obsazení chodí nahoru a dolů po pláži, aby si objednali vaši objednávku.

pro všechny nákupy, půjčovny lodí, tobogány, šnorchlování a znakové setkání se budete chtít vrátit na rodinnou pláž. Vše, co si koupíte na Castaway Cay, můžete účtovat zpět do své kajuty.

Cruise Insights: na zadní straně baru najdete toalety spolu se sprchou, která vám umyje nohy atd. Nikdo nepotřebuje další písek.

polední prostor pro Serenity Bay

Pojďme jíst

je čas na grilování na ostrově! Zatímco na Castaway Cay, Disney Cruise Line připravuje ostrovní grilování na rodinné pláži i v zálivu Serenity. Oběd formou bufetu je naplněn grilovaným masem a zeleninou, stejně jako vaše sponky, jako hamburgery. Můžete je vidět, jak připravují jídlo přímo před vámi. Pro nás si vždy rádi vychutnáváme místní oblíbené, jako jsou grilované ryby. Kolem bufetu, najdete řadu zastíněných piknikových stolů, kde si můžete pochutnat na jídle.

Ušetřete místo pro dezert. Kromě zmrzliny s jemným podáváním nabízí bufet různé tropické sladké pochoutky. Je to perfektní způsob, jak uzavřít jídlo, než se vydáte zpět na židli na odpolední siestu.

passholder postřehy: barbecue oběd Obvykle začíná kolem 11: 30 am pak běží až do 2 pm. O něco později jsme zjistili, že máme méně lidí.

naše myšlenky

téměř stojí za to chybět loď! Ano, určitě jsme přemýšleli o tom, že zmeškáme naši loď a zůstaneme v Serenity Bay. Je to úžasné! Zdaleka nejvíce relaxační aspekt naší plavby. Je to perfektní den na pláži. Pár dobrých věcí, které byste měli vědět, jste schopni přinést vlastní chladící tašku na ostrov. Navíc, pokud se vydáte do některého z barů, naplní váš chladicí vak ledem. Všechny tyto výletní řeči nás přiměly znovu vyplout. Vypadá to, že cesta zpět do Castaway Cay může být v pořádku!

nenechte si ujít rytmus!

co se děje ve “ světě?“Od Disneyho zpráv a pověstí až po naše oblíbené cestovní tipy a postřehy a samozřejmě recenze potravin! Držte prsty na pulsu.

Úspěšně jste se přihlásili k odběru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.