SEMrush Promo kód 2021

Gratulujeme-našli jste nejlepší SEMrush kupon kód pro březen 2021! Exkluzivní 30denní zkušební verze zdarma pro čtenáře woblogger. Nenechte si ujít šanci získat komplexní SEO řešení pro vaše podnikání.

s naší speciální SEMrush slevový kupón, můžete získat 30-denní zkušební verze zdarma používat SEMrush Pro bez jakýchkoli poplatků. Chcete-li získat tuto 30denní zkušební verzi SEMrush zdarma, Zaregistrujte se pomocí níže uvedeného odkazu.

Klikněte zde a vyžádejte si 30denní zkušební verzi

tento zkušební odkaz SEMrush Pro vám poskytne zcela zdarma 30denní přístup k použití účtu SEMrush Pro (v hodnotě $ 99.95 )bez jakýchkoli poplatků. Toto je bezriziková zkušební verze SEMrush, a pokud — z nějakého důvodu-už nejste spokojeni se SEMrush, můžete zrušit předplatné.

Hledali jste nástroj SEO, který vám umožní udělat vše potřebné pro správu efektivní strategie SEO. Pokud ano, dovolte mi, abych vám představil SEMrush, což je vyvážená platforma pro optimalizaci SEO se silnými funkcemi. SEMrush umožňuje provádět výzkum klíčových slov, kontrolovat pozice konkurentů, kontrolovat zpětné odkazy, analýzu domén a co je nejdůležitější, provést kompletní SEO audit vašeho blogu. Dnes, budu sdílet SEMrush recenzi s exkluzivní SEMrush kupon kód, který vám pomůže chytit SEMrush zdarma zkušební Pro účet pro 30 dny.

SEMrush je jedním z nejlepších sem nástrojů na trhu. Pomocí SEMRush můžete zjistit, jaké klíčové slovo váš web (nebo jakýkoli jiný web) hodnotí. Věřím, že SEMRush je nezbytným nástrojem SEM pro každého seriózního bloggera a online obchodníka.

pomocí našeho exkluzivního promo kódu SEMrush můžete vyzkoušet jejich službu po dobu 30 dnů zdarma.

jak upgradovat na 30denní zkušební účet SEMrush z bezplatného účtu?

absolutně můžete získat výhodu naší 30denní zkušební verze SEMrush pro a upgradovat svůj účet SEMrush zdarma na účet SEMrush Pro. Nejprve byste se měli přihlásit ke svému bezplatnému účtu. Poté následujte náš speciální promo odkaz a zadejte své fakturační údaje a dokončete proces upgradu. Poté můžete vyzkoušet účet SEMrush se všemi funkcemi Pro po dobu 30 dnů.

jak jsem již poznamenal, Je to 100% bez rizika a svůj účet můžete kdykoli zrušit.

Přečtěte si také:

 1. SEMrush Recenze: Je to nejlepší SEO nástroj?
 2. proč je SEMrush tak účinný?
 3. jak překonat své konkurenty pomocí SEMrush
 4. Ultimate WordPress SEO Guide pro začátečníky (krok za krokem)

jak používat SEMrush?

SEMrush je výkonný, všestranný a všechny věci zvažované, pozoruhodně přesné. Používá se ke sledování hodnocení konkurentů. SEMrush poskytuje analytické zprávy, které šetří vaše několikadenní výzkum. Pomocí SEMrush můžete snadno provádět konkurenční a organický výzkum.

7 způsobů, jak používat SEMrush získat SEO data, která potřebujete

zde je 7 způsobů, jak používat SEMrush:

 1. najděte VŠECHNY žebříčky webových stránek, nejlepší konkurenty, klíčová slova se SEMrush Domain analytics.
 2. analyzujte profil zpětného odkazu vašeho konkurenta
 3. Najděte návrhy klíčových slov pro výzkum klíčových slov.
 4. Najděte hodnocení pro konkrétní klíčové slovo.
 5. SEMrush projekty
 6. na stránce SEO checker tool
 7. vytvoření šablony obsahu SEO

jako blogger, možná budete chtít vědět, jak ostatní bloggeři používají SEMrush k optimalizaci svých blogů a co přesně software může udělat pro to, abyste získali SEO data, která potřebujete.

najděte všechna hodnocení a klíčová slova blogu pomocí analýzy domény.

nejprve si vytvořte bezplatný účet na SEMrush pomocí našeho promo kódu SEMrush.

jakmile se přihlásíte, zadejte adresu URL domény nebo stránky do vyhledávací lišty SEMrush a klikněte na “ Hledat.“V mém případě jsem vstoupil „socialmediaexaminer.com“.

socialmeadiaexaminer

přehled domén

získáte obrazovku s obecným přehledem provozu a klíčová slova, která váš konkurent hodnotí.

přehled domén socialmediaexaminer 1

„organické vyhledávání“ zobrazuje počet návštěvníků, kteří prošli SERP. Podrobnou zprávu o organickém vyhledávání získáte kliknutím na počet návštěvníků webu(číslo modré barvy). „Placené vyhledávání“ vám ukáže podrobnosti o placeném provozu, klíčových slovech a odhadovaných nákladech. Můžete vidět celkový počet backlink v „Zpětné odkazy“. Podrobnosti o všech zpětných odkazech můžete také zobrazit kliknutím na číslo modré barvy. Dále můžete zobrazit informace o grafické reklamě a graf organických klíčových slov a placených klíčových slov. Uvidíte také graf distribuce organického i placeného provozu. Můžete si vybrat rozsah tohoto grafu jako 1 měsíc, 6 měsíců, jeden rok nebo dva roky.

spolu s výše uvedeným shrnutím uvidíte další důležité detaily, jako například:

 • nejlepší organická klíčová slova.
 • organické rozložení polohy.
 • Hlavní ekologičtí konkurenti.
 • konkurenční polohovací mapa.
 • Značková klíčová slova pro vyhledávání.
 • nejlépe placená klíčová slova a ukázkové reklamy.
 • informace o zpětných odkazech, horních kotvách, distribuci textu kotvy.
 • odkazující domény a indexované stránky.
přehled domén socialmediaexaminer 2

seznam klíčových slov, která generují většinu organického provozu na webu, můžete vidět v části „Nejlepší organická klíčová slova“. Vedle klíčového slova top organic najdete distribuci organických pozic. To vám graf klíčových slov přináší uživatelům na webové stránky prostřednictvím Google top 100 výsledky vyhledávání jsou seskupeny v závislosti na pořadí domény pro ně.

mohlo by se vám také líbit: SEMrush Traffic Analytics Tool Review: stojí tento konkurenční výzkumný nástroj za cenu?

nejlepší organická klíčová slova

kliknutím na“ Zobrazit celou zprávu „v části“ Nejlepší organická klíčová slova “ uvidíte úplný seznam klíčových slov, jejich objemy vyhledávání, které stránky se řadí a v jaké pozici plus další podrobnosti.

přehled domén socialmediaexaminer 3

vysvětlím, co znamenají nadpisy, které vidíte.

klíčová slova: nejlepší klíčová slova, která sociální média zkoušející jsou pořadí pro.

Pozice: Pozice adresy URL pro klíčové slovo v Google.

objem: průměrný počet dotazů pro toto klíčové slovo za měsíc.

KD (obtížnost klíčových slov): odhad toho, jak obtížné by bylo dobře se zařadit do organických výsledků vyhledávání pro konkrétní klíčové slovo. Čím vyšší je procento, tím těžší je dosáhnout vysokého hodnocení pro dané klíčové slovo.

CPC: náklady na kliknutí, pokud někdo inzeroval na základě tohoto klíčového slova (v USD).

URL: webová stránka generující provoz.

Traffic: průměrné procento veškerého provozu sociální média zkoušející se dostává z tohoto klíčového slova.

takže z tohoto přehledu vidím, že „jak používat Facebook Login na vašem webu“se řadí docela dobře k „facebook login“. Přibližně 24% z celkového provozu vyhledávání zobrazit tuto stránku.

kliknutím na konkrétní klíčové slovo se zobrazí komplexní analytická zpráva o klíčových slovech.

využijte našeho promo kódu SEMrush exkluzivního pro čtenáře a získejte 30denní bezplatnou stezku na SEMrush Pro. Klikněte zde pro uplatnění.

Hlavní ekologičtí konkurenti

Přejděte dolů na „hlavní ekologičtí konkurenti“, kde najdete seznam konkurenčních domén a mapu konkurenčního umístění.

přehled domén socialmediaexaminer 4

konkurenční domény se zobrazují v závislosti na úrovni konkurence, která je založena na počtu klíčových slov každé domény a počtu běžných klíčových slov. Pokud mají domény vysoký počet běžných klíčových slov, řadí se mezi 20 nejlepších výsledků organického vyhledávání Google, lze je považovat za konkurenty. Kliknutím na tuto doménu můžete zobrazit analytickou zprávu o konkrétní doméně.

mapa konkurenčních pozic ukazuje silné a slabé stránky přítomnosti konkurenčních domén ve výsledcích organického vyhledávání. Vizualizace dat je založena na organickém provozu domén a počtu klíčových slov, která jsou zařazena do 100 nejlepších výsledků organického vyhledávání Google. Analytickou zprávu domény konkrétní domény můžete zobrazit kliknutím na barevný kruh této domény.

značkové vyhledávání

dále najdete informace o značkových klíčových slovech.

přehled domén socialmediaexaminer 5

v části „značkové vyhledávání“ uvidíte množství provozu vedeného do analyzované domény se značkovými klíčovými slovy. „Značkové vs. neznačkové“ vám dává rozpis provozu řízeného do analyzované domény se značkovými a neznačkovými organickými klíčovými slovy. V části „trend značkového provozu“ najdete změny v očekávaném množství provozu vedeného do analyzované domény se značkovými klíčovými slovy za posledních 12 měsíců.

nejlépe placená klíčová slova

pod zprávou o značkových vyhledávacích informacích se zobrazí zpráva o placených reklamních informacích. Zpráva o placené reklamě vám poskytne informace o nejlépe placených klíčových slovech a distribuci klíčových slov. Ty jsou seskupeny do polohy v SERP. Uvidíte také seznam hlavních konkurenčních domén a mapu konkurenčního umístění. Níže najdete příklady reklam Google AdWords.

přehled domén socialmediaexaminer 6

analyzujte profil zpětného odkazu vašeho konkurenta

pokud jste chtěli zjistit strategie budování odkazů vašeho konkurenta, můžete to udělat snadno pomocí nástroje pro analýzu zpětného odkazu SEMrush. SEMrush zpětné odkazy checker je výkonný nástroj pro shromažďování dat o budování odkazů na jakékoli webové stránky. Nejprve klikněte na“ zpětné odkazy „v části“ Analýza domény “ z levého postranního panelu. Poté zadejte doménu do vyhledávacího pole a klikněte na „Zkontrolovat“.

hledáte SEMrush promo kód získat slevu? Získejte 30denní bezplatnou zkušební verzi na SEMrush Pro plan s tímto speciálním SEMrush kód kupónu pro uživatele Woblogger. Klikněte zde pro uplatnění.

analyzujte profil zpětného odkazu vašeho konkurenta

na další obrazovce uvidíte přehledovou zprávu vašeho konkurenta. Tato přehledová zpráva o zpětných odkazech je skvělým místem pro zahájení konkurenčního výzkumu.

přehled zprávy o analýze zpětných odkazů

v horní části přehledu zpětných odkazů je uveden celkový počet zpětných odkazů vedoucích k analyzovaným webovým stránkám. Do sestavy zpětných odkazů můžete přejít kliknutím na celkové číslo zpětných odkazů. Odkazující doménové číslo je celkový počet domén směřujících na analyzovaný web. Kliknutím na číslo odkazující domény přejdete do sestavy odkazující domény.

také můžete přejít na odkazující zprávu IPs kliknutím na odkazující číslo IPs. Skóre domény ukazuje důležitost analyzované domény pomocí 100bodové stupnice. Skóre důvěry se vypočítá důvěryhodnost analyzované domény stejným způsobem jako skóre domény pomocí skóre 100 bodů. Čím vyšší číslo, tím vyšší je kvalita a důvěryhodnost analyzované domény.

můžete rychle zobrazit zpětné odkazy všech konkurentů, skóre stránky, skóre důvěry, text kotvy a věk typu odkazu a zpětného odkazu. Můžete také najít stav do-follow nebo no-follow, počet externích odkazů ze zdrojové stránky, nové a ztracené zpětné odkazy.

Záložka zpětné odkazy

na kartě kotvy najdete kotevní texty zpětných odkazů. Můžete zobrazit distribuci TLD jako .edu, .org, .com, země a IP zpětných odkazů na kartě odkazující domény. Odkazující adresy IP vám zobrazí seznam zemí IP spolu s zpětnými odkazy.

Najděte návrhy klíčových slov pro výzkum klíčových slov

zadejte počáteční Klíčové slovo do vyhledávací lišty SEMrush a stiskněte klávesu enter. V mém případě Hledám „dietu na hubnutí“. V horní části přehledové zprávy o analýze klíčových slov se zobrazí celkový počet měsíčních vyhledávání, počet výsledků v SERP, distribuce CPC, trend a placené detaily vyhledávání.

Klíčové slovo přehled hubnutí dieta semrush promo kód

v SEMrush jsou dva typy přehledů klíčových slov. Fráze zápas klíčová slova a související klíčová slova.

fráze shoda klíčová slova ukazují variace cílového klíčového slova. Zobrazí seznam všech vyhledávacích frází obsahujících Klíčové slovo, které jste zadali. Související klíčová slova Zpráva ukazuje různá klíčová slova, která se vztahují k cílovému klíčovému slovu tak či onak.

Zadejte výchozí Klíčové slovo do vyhledávacího pole a klikněte na“ frázová shoda “ v horní části. Získáte seznam klíčových slov, která představují variace na cílové Klíčové slovo. Také získáte seznam souvisejících klíčových slov kliknutím na“ Související klíčová slova “ shora. Kromě toho můžete tyto zprávy zobrazit kliknutím na tlačítko „Zobrazit celou zprávu“ pod frází match a související klíčová slova.

shoda frází a související klíčová slova

v mém případě nástroj vygeneroval 5 686 klíčových slov shody frází a 19 576 souvisejících klíčových slov. Není to špatné! Vyberte nejlepší klíčová slova pro váš projekt podle objemu, konkurence, trendu a dalších informací.

naším dalším cílem je zlepšit hodnocení těchto klíčových slov.

pomocí pluginu pro optimalizaci klíčových slov Optimalizujte své příspěvky pro konkrétní klíčová slova. Používám plugin Yoast SEO k optimalizaci mých blogových příspěvků. Udělej si svůj obsah Tak kvalitní, jak je to možné. Pokud je to možné, zkuste přidat obrázky, videa a snímky. Tím se ujistíte, že si můžete udržet hodnocení klíčových slov po dlouhou dobu.

najít pořadí pro konkrétní klíčové slovo

Toto je třetí část zprávy o analytickém přehledu klíčových slov. Zadejte cílové Klíčové slovo do vyhledávacího pole nahoru a SEMrush představí podrobné informace o tomto klíčovém slově. Přejděte dolů na „organické výsledky vyhledávání“.

najít pořadí pro konkrétní klíčové slovo semrush kupón

zde si můžete prohlédnout konkrétní podrobnosti, jako je top 100 výsledků vyhledávání a reklamní kopie vztahující se k tomuto klíčovému slovu. Kliknutím na tyto odkazy získáte přehledy s konkrétními informacemi.

SEMrush projekty

SEMrush projekty jsou tvořeny s řadou nástrojů, které vám umožní zahájit globální kampaně pro vás stránky. Každý nástroj se zaměřuje na jiný aspekt optimalizace webových stránek a analýzy konkurentů. Tyto nástroje jsou také oddělené od obecných přehledů generovaných vyhledávací lištou SEMrush.

woblogger je exkluzivní SEMrush promo kód vám 30-denní zkušební verze zdarma na jejich Pro plánu. Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se pomocí našeho promo odkazu SEMrush. Kliknutím sem získáte nejlepší slevu na SEMrush.

SEMrush projekty zahrnují následující nástroje a zprávy.

 • na stránce SEO Checker
 • sledování polohy
 • Site Audit
 • Social Media Tracker
 • Social Media Poster
 • sledování značky
 • backlink Audit
 • Link Building
 • PPC Klíčové slovo tool
 • ad Builder
 • Organic Traffic Insights
 • analyzátor obsahu

spuštěním projektu můžete sledovat nejdůležitější metriky pro svůj web. Zejména můžete zjistit konkrétní oblasti, které potřebují nejvíce vylepšení. Nástroj také generuje žalovatelné optimalizační nápady.

On page optimization tool (dříve SEO Ideas Tool)

nedávno SEMrush přidal do svých projektů nástroj s názvem „On Page SEO Checker“. Tento nejnovější přírůstek poskytuje doporučení, jak zlepšit organické hodnocení webových stránek pro sadu cílových klíčových slov.

tento nástroj funguje tak, že analyzuje stránky na 10 nejlepších pozicích společnosti Google pro klíčová slova, na která chcete cílit, a doporučuje nápady, jak překonat strategie soupeře.

číst: Průvodce zlepšením hodnocení Google bez rizika sankcí

po konfiguraci na stránce SEO Checker nástroj identifikuje všechny faktory SEO na stránce ovlivňující vaše vstupní stránky, včetně použití klíčových slov v názvu, značkách záhlaví a obsahu, čitelnosti obsahu, interního propojení a dalších. Poté nástroj uvádí vstupní stránky vašeho webu podle úrovně priority s optimalizačními nápady. Implementaci tedy můžete zahájit pomocí vstupních stránek, které jsou již hodnoceny. To bude nejjednodušší způsob, jak zlepšit a získat více organického provozu rychle.

na stránce SEO Checker poskytne šest typů žalovatelných nápadů o zlepšení strategie, sémantiky, obsahu, zpětných odkazů, technického SEO a uživatelského prostředí vašeho webu. Podívejme se například na tento výsledek.

SEO nápady SEMrush kupón

kliknutím na jedno ze zelených tlačítek se dostanete na “ optimalizační nápady Report.“Navrhuje obsah, možnosti klíčových slov, možná vylepšení stránky a možnosti vytváření odkazů z konkrétních webů.

optimalizace nápady zpráva SEMrush kupón semrush promo kód semrush kupón

když otevřete zprávu o optimalizačních nápadech, zobrazí se informace uvedené v tabulce (1) podle její kategorie. „Proč bych to měl dělat?“(2) ve třetím sloupci vám ukáže důvod jeho hodnoty SEO. Dále můžete jít hlouběji kliknutím na (3) “ Viz podrobná analýza.“Nakonec uvidíte informace, které SEMrush bere z obsahu vašich soupeřů, aby založil nápady.

viz podrobná analýza kupón SEMrush

SEMrush na stránce SEO Checker a nástroj pro sledování polohy fungují nejlépe společně.

na stránce SEO Checker vygeneruje kompletní a strukturovaný seznam akcí, které mají být implementovány na vašem webu, aby překonaly vaše soupeře na Google SERP. V důsledku toho získáte větší provoz. Důrazně doporučujeme nastavit kampaň pro sledování pozice, abyste viděli výsledky.

Vytvořte dobře vytvořený obsah vhodný pro SEO

vysoce kvalitní obsah je klíčovým faktorem, pokud jde o SEO. Vytváření dobře vytvořeného obsahu přátelského k SEO však není snadné. Toto místo, kde „SEMrush SEO Content Template“ vám může pomoci vytvořit obsah, který bude optimalizován tak, aby se umístil v Google SERP.

hledáte SEMrush promo nebo kupon kód? Zde je speciální SEMrush kupón promo, který vám pomůže chytit bezplatnou zkušební verzi SEMrush Pro (v hodnotě $ 99.95 )pro 30 dny!

šablona obsahu seo 1

po správném výzkumu klíčových slov můžete vygenerovat šablonu obsahu SEO zadáním cílových klíčových slov do „šablony obsahu SEO“. Nástroj analyzuje 10 nejlepších soupeřů pro vaše cílová klíčová slova. Poté obdržíte doporučení, jak vytvořit obsah vhodný pro SEO.

první část zprávy ukazuje 10 nejlepších soupeřů pro každé klíčové slovo.

seo obsah šablony zpráva top 10 soupeři semrush kupón

dále vám zpráva ukazuje klíčové doporučení na základě vašich 10 nejlepších soupeřů.

seo obsah šablony zpráva klíčová doporučení

dále můžete vidět, jak vaši konkurenti používají vaše cílová klíčová slova. Zde můžete vidět informace pro každé klíčové slovo.

Cloudways Promo kód: WOBLOGGER
seo obsah šablony report soupeři pomocí klíčových slov semrush promo kód

poslední část zprávy obsahuje základní doporučení. Zobrazí se doporučení pro název stránky, meta popis, značky nadpisů a obsah.

seo obsah šablony zpráva základní doporučení

Přečtěte si: jak zvýšení délky úryvků ovlivňuje SEO vašeho webu?

následující znalostní báze SEMrush bude sloužit jako průchod nejužitečnějších SEMrush. Průvodce rozdělili na několik částí. V rámci těchto několika témat se můžete naučit, jak používat SEMrush k získání potřebných SEO dat.

Naučte se používat SEMrush ke zlepšení hodnocení vašeho webu

SEMrush promo kód: speciální 30denní zkušební nabídka zdarma

osobně používám SEMRush více než 2 roky & je důvěryhodný mnoha profesionálními bloggery & SEO agenturami.

takže vřele doporučuji SEMRUSH pro výzkum klíčových slov a analýzu konkurentů. Je to spolehlivé, přesné a všechna data, která potřebujete ve většině výklenků. Chytit aktivní SEMrush kód kupónu / promo kód 2021 pro 30-denní zkušební verze Pro účet.

Klikněte zde a Nárokujte 30denní zkušební verzi

doufáme, že vám náš SEMrush promo kód pomůže. Ve společnosti Woblogger tvrdě pracujeme na vyjednávání a nabídce nejlepších slev pro naše uživatele.

máte chvilku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.