Rob Huebel Bio

kdo nás Rob Huebel?

Rob Huebel je americký herec, komik a spisovatel a on je nejlépe známý pro jeho náčrt komediální práci na MTV série Human Giant a pro jeho roli Dr. Owen Maestro na Adult Swim série Dětská nemocnice. V současnosti se objevuje jako Len Novák v seriálu Amazonka.

Rob Huebel: fakta o narození, rodina a dětství

Rob Huebel, který se narodil 4. Června 1969. Rob se narodil v Alexandře ve Virginii ve Spojených státech. Jeho národnost je americká a etnická příslušnost je smíšená (německá, anglická a Skotská).

titulek: Rob Huebel a jeho rodina (zdroj: Celebrity)

jeho rodné jméno je Robert Anderson “ Rob “ Huebel. Rob je synem Louisy (matky) a Jareda Huebela (otce). O jeho sourozencích nejsou žádné informace.

Rob Huebel: historie vzdělávání

Rob navštěvoval „Annandale High School“ v Annandale Virginia před tím, než navštěvoval „Clemson University“ v Jižní Karolíně, kde studoval Marketing v naději, že bude pracovat s reklamou. Později se přestěhoval do New Yorku a začal studovat komedii v divadle Upright Citizens Brigade.

Rob Huebel: profesní život a kariéra

nyní se Rob přestěhoval do Robovy kariéry a poprvé začal improvizovat, když mu bylo 27 let tím, že chodil do tříd v divadle Upright Citizens Brigade Theatre v New Yorku. Jeho raná práce byla skica herec na výstavách jako Late Night with Conan O ‚ Brien a Upright Citizens Brigade. On byl nominován na Cenu Emmy za jeho práci jako producent pro Michael Moore je Bravo série the Awful truth; pracoval také jako producent segmentu v Daily Show Jon Stewart.

Rob Huebel byl Panelistou v seriálu VH1 Best Week Ever, který byl součástí kampaně Net Zero „Candidate Zero“ během voleb v roce 2004. Byl známý pro postavu „bezohledného muže mobilního telefonu“, ukázáno v kinech před showtime. Objevil se v televizním seriálu HBP Curb Your Enthusiasm, stejně jako Foxův Arrested Development.

je komediálním partnerem Roba Riggieho, komika, který pracoval v improvizačním komediálním souboru „Respecto Montalban“ a v brigádě Upright Citizens. Huebel a Riggle předvedli komediální kousek v dokumentu Super High Me. Mezi jejich nejznámější práce na UCB patřila jejich dlouhotrvající dvoučlenná show Kung-Fu Grip, která byla nakonec představena na 2004 HBO Comedy Arts Festival. Rob byl ve filmu Blackballed: příběh Bobbyho Dukese, jako Sam Brown s Corddry, Scheer, a Riggie.

Rob a kolegové komici Aziz Ansari a Paul Scheer jsou spisovatelé, herci a výkonní producenti v komediální show MTV Human Giant. Některé z Robových postav z show zahrnují Samira z „The Shutterbugs“ a T. C. Everwood z „Clell Tickle“. Hostoval v 30 rockové epizodě „MILF Island“ a také jako Hollyin přítel a. J. ve třech epizodách The Office. Hrál roli „Tevin“ v komedii 2009 Miluji tě, Člověče. On také hrál s Robem Corddry v dětské nemocnici, v současné době vysílá nové epizody na Adult Swim.

Rob Huebel nadále pravidelně vystupuje v „Upright Citizens Brigade Theatre“ v Los Angeles. V současné době spolupořádá živou skicovou show „Crash Test“ s Paulem Scheerem dvakrát měsíčně, stejně jako hostování „the Shit Show“, ve kterém shromažďuje komické přátele a další známé umělce, aby představili nejhorší scény ve filmech, televize,a reklamy, které kdy udělali. Rob napsal a hrál v různých natočených náčrtcích pro komediální program HBO Funny Or Die Presents. V listopadu 2010 Rob hrál stand-up na Benson přerušení na Comedy Central.

Rob Huebel se objevil ve filmech The Other Guys (2010), Life as we Know it, Little Fockers, Despicable Me a The Descendants. V únoru 2011 byl Huebel obsazen do hlavní role v sitcomu Fox pilot Family Album a v květnu hostoval v sitcomu ABC Modern Family jako Glen Whipple v epizodě „The One That Got Away“. Rob se také objevil jako semi-pravidelný člen obsazení na Amazon Studios‘ Transparent, hraje Len Novak.

Huebel se často objevuje na komediálním podcastu Comedy Bang! Bang, spolu s hlavní rolí ve své vlastní podcastové sérii v síti Earwolf, Mike Detective. Rob se také objevil v Horrible Bosses 2 (2014) a Barely Lethal (2015).

plat a čisté jmění

plat a čisté jmění této populární celebrity se také předpokládají v souhrnném součtu částky, kde je jeho čisté jmění nárokováno kolem 1,5 milionu amerických dolarů.

Rob Huebel: pověsti a diskuse

být celebritou, je tak zřejmé, že jeho fanoušci a následovníci jsou vždy zvědaví na sebemenší akci v jeho romantickém životě i na jeho dalších osobních záležitostech. Nicméně, říkalo se, že mu stále chybí jeho přítelkyně, se kterou chodil dříve.

tělesné rozměry

Rob Huebel má výšku 6 stop 1 palec. Jeho barva vlasů je hnědá a barva očí je modrá. Jeho hmotnost a velikost bot není známa.

profil sociálních médií

Rob je aktivní na Instagram a Twitter. Na Instagram má více než 62,4 k sledujících a 529,4 k sledujících na Twitteru. Facebook nepoužívá.

kromě toho se také dozvíte více o raném životě, kariéře, čistém jmění, vztazích a kontroverzích herce, komika a spisovatele jako Chandra Russell, Orlando Jones a Anthony Anderson.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.