Prodejní Tradelines :The $ 1000 za hodinu boční shon?

mohl by prodej tradelines být nový tok příjmů pro vás?

slyšel jsem šeptání této lukrativní, relativně nízké časové investice, ale nikdy jsem se nesetkal s nikým, kdo to skutečně dělá.

to znamená, Dokud jsem nenarazil na Pavla ve Finconu. Řekl, že začal skepticky, ale proměnil to v $ 1000 měsíční tok příjmů s velmi malou prací.

v tomto článku vás provedeme, jak funguje prodej tradeline, potenciální nevýhody a jak můžete začít.

 prodejní tradelines

prodejní obchodní linie

***********

Zina Kumok přispěla tímto kusem. Zina je osobní finance spisovatel na volné noze, který vyplatil $ 28,000 v hodnotě studentských půjček za tři roky. Bývalá reportérka se zabývala vražednými procesy, Final Four a vším mezi tím. Byla uvedena v Lifehacker, DailyWorth a Time. Poskytuje také finanční koučování pro individuální klienty ve společnosti Conscious Coins.

co je Tradeline prodej?

Tradeline selling je akt přidání cizince jako oprávněného uživatele na kreditní kartu, což jim umožňuje zvýšit své kreditní skóre „piggybacking“ z vašeho kreditu.

tento „kreditní piggybacking“ je stále populárnější způsob, jak profitovat z nevyužitého úvěru. Tím, že někdo s malou nebo žádnou úvěrovou historií vybudovat úvěr jako oprávněný uživatel na vaší kreditní kartě, můžete vydělat peníze, zatímco sotva museli zvednout prst.

najednou váš nový oprávněný uživatel nyní zobrazí tisíce dolarů navíc „dostupného kreditu“ ve své kreditní zprávě. To jim může pomoci získat půjčky, Obnovit kreditní skóre nebo získat nižší úrokové sazby.

nákup tradeline není levná, s spotřebitelé platit tolik jako $ 1,000 pro privilegium. I když se to může zdát strmé, dlužník, který si u půjčky zajistí nízkou úrokovou sazbu, může po celou dobu trvání půjčky ušetřit tisíce nebo dokonce desítky tisíc na úrocích. To ani nezmiňuje méně hmatatelné výhody vyššího kreditního skóre, jako je zvýšená šance na přijetí žádosti o pronájem nebo schopnost požádat o zaměstnání, která vyžadují kontrolu kreditu.

a jako prodejce tradeline máte zaslanou fyzickou kartu, abyste zabránili podvodům nebo nesprávnému použití.

přidání oprávněných uživatelů: záměr

rodiče s vysokým kreditním skóre často přidávají své děti jako oprávněné uživatele na svůj účet. To dává dítěti jejich první úvěrové zkušenosti a pomáhá jim vybudovat základ pro silnou úvěrovou historii-zejména pokud je účet již několik let v dobrém stavu.

bance nevadí, když přidáte svého manžela nebo dítě jako oprávněného uživatele na tradiční kartu nebo zaměstnance jako oprávněného uživatele na vizitku, ale pravděpodobně nikdy nepředpokládali, že by se tato výhoda prodávala jako komodita cizím lidem.

jako vedlejší ruch je prodej obchodních značek odvážnou novou hranicí a zbývá zjistit, zda věřitelé a úvěrové zpravodajské agentury budou i nadále mlčky schvalovat tuto praxi.

Kolik Můžete Udělat Prodejní Tradelines?

pro někoho se solidním úvěrem může být prodej obchodních značek neuvěřitelně lukrativní. Paul Thompson z podcastu What ‚ s Up Next vydělává $ 1,000 měsíčně prodejem tradelines na svých osobních a obchodních kreditních kartách.

částka, kterou můžete vydělat na tradeline se liší. Někteří odborníci říkají, že můžete vydělat mezi $ 125 na $ 275 za tradeline.

Tradeline Supply Company, renomovaný makléř, říká, že můžete udělat mezi $ 50 na $ 350 pro každého oprávněného uživatele.

tato sazba závisí na věku karty a úvěrovém limitu. Čím je karta starší, tím více můžete vydělat, protože starší karty poskytují větší podporu kreditnímu skóre.

tradeline supply company

tradeline supply company

vyšší úvěrový limit naznačuje potenciálním věřitelům, že oprávněný uživatel má přístup k mnoha penězům a může je zodpovědně utratit.

Selling Tradelines FAQs

Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, ale můžete vydělat skutečné peníze prodejem tradelines. Existují určitá rizika spojená, před registrací se proto ujistěte, že rozumíte vstupům a výstupům.

Kde Mohu Prodat Tradelines?

Tradeline Supply Company je jednou z nejuznávanějších společností tradeline, stejně jako top doporučení Thompsona. Byl schopen navštívit jejich sídlo v San Diegu, aby se s nimi osobně setkal, a slyšel dobré věci od ostatních v prostoru osobních financí.

“ zdá se, že jsou nejuznávanější,“ řekl.

Kolik Času Trvá Prodej Tradelines?

prodej tradelines je populární boční ruch, protože to netrvá déle než pár hodin měsíčně. Je to mnohem efektivnější způsob, jak vydělat peníze ve srovnání s jízdou pro Lyft nebo dodávkou jídla pro DoorDash.

Thompsonův tradeline broker ho upozorní, když má žadatele, a Thomson poté kontaktuje svou společnost vydávající kreditní karty, aby je přidal jako autorizovaný uživatel. Obvykle to může udělat online, ale někdy musí zavolat přímo poskytovateli kreditní karty.

„samotná objednávka doslova trvá pět minut,“ řekl.

Thompson řekl, že tyto společnosti dávají přednost tomu, abyste odpověděli na dotazy během několika hodin, a protože přidání oprávněného uživatele trvá tak málo času, má vždy smysl to udělat rychle.

když je čas odstranit oprávněného uživatele, Thomson obvykle musí zavolat a odstranit je po telefonu, protože pouze primární držitel karty může odebrat oprávněného uživatele.

(pokud má vaše žena například na svém účtu oprávněného uživatele, nemůžete sami zavolat poskytovateli kreditní karty.)

může můj manžel a já oba prodávat Tradelines?

na rozdíl od tradičních půjček má kreditní karta obvykle pouze jednoho držitele primární karty. Pokud váš manžel je primární držitel karty, mohou prodávat tradelines na svých kartách. Pokud jste primárním držitelem karty na svých kartách, můžete také prodávat tradelines.

jinými slovy, páry mohou oba vydělávat peníze tím. Paulových 1000 dolarů měsíčně zahrnovalo prodej tradelines na účtech jeho i jeho ženy.

mohu to udělat s osobními a obchodními kreditními kartami?

můžete prodávat tradelines na osobní i obchodní kreditní karty.

není jasné, zda vyděláváte více peněz prodejem tradeline na osobní nebo vizitce, a odpověď může mít více společného s individuálním držitelem účtu než s typem karty.

jaká jsou rizika prodeje Tradelines?

když přemýšlíte o vydělávání peněz navíc, obvykle se jedná o oběť. Ať už se vzdáváte svého času nebo svého majetku, boční ruch téměř nevyhnutelně vyžaduje, abyste vyměnili něco vzácného za malý příjem navíc.

ale nejlepší shon vyžaduje nejmenší úsilí ze strany podvodníka. Když můžete čerpat z hodnoty, kterou jste vybudovali z minulé tvrdé práce, můžete začít přinášet téměř pasivní příjem, aniž byste obětovali vůbec mnoho.

takže v čem je háček?

narušení dat a neautorizované nákupy

v době, kdy jsou narušení dat běžná, se prodej obchodních značek může zdát jako snadný způsob, jak se hacknout. Thompson uvedl, že oprávněný uživatel může požádat o skutečnou fyzickou kartu. Pokud dostanou fyzickou kartu, mohou nakupovat, budete na háku za placení.

doporučil zavolat každému poskytovateli kreditních karet, se kterým prodáváte tradelines, a nastavit dvoufaktorovou autorizaci. Tímto způsobem budete osobně kontaktováni, pokud se oprávněný uživatel pokusí objednat kartu k účtu nebo získat přístup k osobním údajům.

když přidáte oprávněného uživatele, společnost vydávající kreditní karty se zeptá, kam má novou kartu Odeslat. Nechte si ji poslat na vaši adresu a uložte ji někde v bezpečí.

vypnutí účtů

společnosti vydávající kreditní karty si vyhrazují právo zrušit kartu, pokud přidáte příliš mnoho oprávněných uživatelů a různí poskytovatelé karet mohou mít různé zásady týkající se této praxe.

„slyšel jsem od přátel, kteří byli také (prodejní tradelines), že Bank of America se to nelíbí,“ řekl Thompson. „A vypnuli své karty.“

pokud je dlouhodobá kreditní karta zrušena, může se vaše kreditní skóre snížit, protože by se snížil průměrný kreditní věk. Thompson řekl, že je to jeden z mála způsobů, jak může prodej obchodních značek negativně ovlivnit vaše kreditní skóre.

Ovlivňuje Prodej Tradelines Vaše Kreditní Skóre?

když se to udělá správně, prodej tradelines by měl téměř nikdy ovlivnit vaše kreditní skóre. Vzhledem k tomu, že příjemce tradeline nikdy nezíská přístup k vaší kreditní kartě, nemohou bez vašeho vědomí dosáhnout zůstatku.

přesto byste se měli vyhnout prodeji tradelines, pokud se chystáte požádat o hypoteční nebo obchodní úvěr. Banky mohou zavřít kartu s příliš mnoha oprávněnými uživateli,a to může ovlivnit vaše skóre, protože váš dostupný kredit půjde dolů a přirozeně se vaše využití zvýší. Pokud je dlouhodobá karta uzavřena krátce před podáním žádosti, vaše kreditní skóre by se mohlo trochu ponořit.

pravděpodobnost uzavření karty je minimální,ale je stále nejlepší počkat, až po zajištění půjčky. Peníze, které můžete získat z prodeje tradelines není nic čichat na, ale to nestačí riskovat ohrožení způsobilosti vaší žádosti o úvěr.

Můžete Získat Kreditní Karty Odměny Prodejní Tradelines?

protože kupující tradeline nemá přístup k vaší kreditní kartě, nemohou na ní nakupovat.

to znamená, že nebudete vydělávat žádné další odměny, body nebo míle prodejem tradeline. To také znamená, že nebudete muset starat o někoho nečekaně nabíjení velký nákup na vaši kartu!

související: kreditní karta odměny 101: Jak vydělat volné peníze a cestování tím, že tráví chytřejší

je prodej Tradelines legální?

prodej obchodních značek je prozatím legální — ale může porušovat podmínky poskytovatele kreditní karty.

může být dobrý nápad prodávat pouze obchodní linie na jedné nebo dvou kartách, vyhýbat se vaší nejstarší a nejdůležitější kartě. Nechcete riskovat, že všechny vaše staré kreditní karty zavřené z důvodu prodeje tradelines.

naštěstí, když poskytovatel kreditní karty zavře účet, neukazuje, že vaše karta byla uzavřena z důvodu příliš mnoha oprávněných uživatelů. Bude jen konstatovat, že byla uzavřena bez konkrétního důvodu.

kdy a jak dostanu zaplaceno?

většina společností tradeline vám zaplatí, když je dohoda uzavřena, po které můžete odstranit oprávněného uživatele z vaší kreditní karty. To je obvykle dva měsíce po jejich přidání.

každý makléř má své vlastní zásady, ale společnost Tradeline Supply pošle e-mail s oznámením, že jste získali provizi a můžete odstranit oprávněného uživatele z vašeho účtu.

platí šekem nebo přímým vkladem v závislosti na vašich preferencích a platba je odeslána do tří až čtyř dnů.

musíte platit daně z příjmů z prodeje Tradelines?

vydělávání peněz prodejem tradelines je forma příjmu, takže makléř tradeline Vám zašle daňový formulář 1099. To je stejná forma, jakou byste dostali od pronájmu vašeho domu na Airbnb nebo jízdy pro Uber.

budete muset nahlásit tento formulář o svých daních. Můžete získat pouze 1099, pokud jste udělali více než $ 600 v kalendářním roce od jedné společnosti.

daňové důsledky závisí na celkovém výdělku a vaší osobní daňové sazbě. Dobrým pravidlem je ušetřit mezi 25-30% všech příjmů tradeline za daňový čas. Pokud vyděláte 1 000 dolarů měsíčně jako Thompson, měli byste si vyčlenit 250 až 300 dolarů měsíčně.

otevřete samostatný spořicí účet a převádějte tam peníze každý měsíc. Pokud máte pravidelnou práci 9-5, můžete zvýšit srážku na vašem W4 a platit daně přímo vládě.

vzhledem k tomu, že neexistují žádné velké náklady spojené s prodejem tradelines, neexistují žádné odpočty, které můžete vzít ke snížení zdanitelného příjmu.

Související: Platit Méně Daní: Vaše strana Hustle daňové otázky zodpovězeny

jedním ze způsobů, jak snížit daňové povinnosti je vzít své příjmy a přispět k tradiční IRA, tradiční 401(k) nebo zdravotní spořicí účet (HSA). Příspěvky na tyto tři účty si můžete odečíst ze svých daní, což může kompenzovat jakýkoli příjem z tradeline.

pro konkrétnější odpověď kontaktujte účetního a zjistěte, kolik byste potřebovali přispět k minimalizaci daňového zůstatku.

Jak Mohu Začít Prodávat Obchodní Linie?

obecně platí, že karta musí být otevřena po dobu nejméně dvou let, aby se kvalifikovala pro prodej tradeline. Každý, kdo má dobré finanční návyky, by měl najít svou způsobilost tradeline greenlit v žádném okamžiku.

makléř jako Tradeline Supply Company může vaši žádost odmítnout, pokud je vaše kreditní karta příliš nedávná nebo je úvěrový limit příliš nízký. Ten můžete opravit voláním poskytovatele kreditní karty a požádáním o zvýšení úvěrového limitu. To se může počítat jako tvrdý dotaz na vaší kreditní zprávě, takže nepožadujte zvýšení limitu, pokud chcete brzy požádat o další úvěrovou linii.

pokud je vaše kreditní historie příliš nová na to, aby se kvalifikovala, poznamenejte si do kalendáře, abyste se mohli znovu přihlásit za šest měsíců.

prodej Tradelines alternativy

prodej tradelines je jistě zajímavý způsob, jak pro lidi s dobrou úvěrovou historií pad jejich spodním řádku. Ale pokud se nekvalifikujete nebo nedokážete zcela čelit rizikům, máte jiné možnosti.

alternativní investice

pokud jste po pasivním peněžním toku, můžete zvážit přidání některých alternativních investic.

společnosti jako Fundrise vám umožňují investovat do diverzifikovaného portfolia profesionálně prověřených a spravovaných komerčních nemovitostí. Tím se vaše riziko rozšíří na řadu nemovitostí ve více geografických lokalitách-s opravdu nízkými minimálními investicemi.

online Fokusní skupiny

ty vás nemusí dostat na 1000 dolarů za hodinu, ale služby jako Respondent a uživatelské rozhovory vám mohou pomoci spojit se s relativně vysoce placenými online průzkumy a cílovými skupinami.

zahájení podnikání

jednou velkou nevýhodou prodeje tradelines je, že jste omezeni v tom, kolik můžete vydělat. Pravděpodobně se to nikdy nezmění v Příjem na plný úvazek.

některé populární alternativy, které mají větší prostor pro měřítko, jsou opětovný prodej produktů nebo zahájení podnikání v oblasti služeb.

váš tah

co si myslíte o prodeji tradelines side shonu? Přesvědčil vás Paul, abyste to zkusili?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.