o scinews

Vítejte!

účelem SciNews je poskytnout učitelům středních a středních škol včasné, předem zabalené lekce o aktuální události vědy (jako je únik ropy, zemětřesení nebo spuštění raketoplánu), které jsou krátké (~20 min), snadno implementovatelné a sladěné se státními standardy. Materiály mohou zahrnovat prezentaci, videa, mapy, fotografie nebo soubory kml pro použití v aplikaci Google Earth. Každá aktuální lekce události má přidružený dokument PDF, který obsahuje stručný přehled události a lekce, jakož i mapu, fotografie a cílené standardy. Ačkoli použití aktuálních událostí ve třídě není nové, cílem je poskytnout jednoduché a krátké lekce, které spojují koncepty „učebnice“ se skutečnými událostmi ve zprávách a zároveň umožňují diskusi ve třídě.

všechna vydání SciNews (a souvisejících materiálů) jsou archivovány na tomto webu a jsou zcela zdarma ke stažení a použití! Vše, co žádáme na oplátku, je, abyste si přečetli lekce SciNews, které používáte, nicméně je používáte.

SciNews K-12 Listserv
listserv bude použit k odesílání aktualizací, když jsou nové materiály zveřejněny a připraveny ke stažení (očekávejte ~1 e-mail každý druhý týden). Přehledový soubor PDF (popsaný výše) bude připojen. Všechny materiály budou hostovány na tomto webu a archivovány. Klikněte zde nebo na záložku „listserv“ v horní části stránky a zaregistrujte se!!

přezkoumání SciNews lekce
na oplátku za tento zdroj učebny, žádáme, abyste si prosím 3-5 minut přezkoumat a nahlásit užitečnost, účinnost a kvalitu každé lekce, které používáte. Tyto informace jsou nezbytné pro zlepšení lekcí, aby vyhovovaly vašim potřebám, a jsou vyžadovány pro účely podávání zpráv, které udržují projekt financovaný! Pod každou lekcí najdete odkaz na průzkum specifický pro danou lekci, nebo můžete kliknout na kartu „surveymonkey“ v horní části stránky a odeslat své recenze. Děkuji!

—-

*zvláštní poznámka k obsahu a videím: Vezměte prosím na vědomí, že některá videa a materiály mohou být citlivá na studenty, kteří nedávno zažili událost (například tornádo). Videa poskytovaná na této webové stránce byla předem prověřena (pro násilí, předmět a jazyk) a v některých případech stažena, takže je lze zobrazit ve vzdělávacích prostředích, která nemají přístup k youtube nebo vimeo. Původní zdroj pro všechna videa, a všechny příslušné video úvěry, jsou k dispozici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.