Na sportovní média: KNBR vládne nejnovější Bay Area radio ratings – San Francisco Examiner

od: Jim Williams

speciální pro zkoušejícího

no nejnovější rozhlasové hodnocení jsou venku a existuje několik věcí, které se zdají být jisté o rádiu na trhu San Francisco / Oakland. První, lidé rádi být informováni, protože všechny zpravodajské kanály KQED spolu s KCBS FM jsou na vrcholu žebříčku hodnocení. Mezitím, pokud jde o sport, KNBR má i nadále silné držení na trhu s KGMZ-FM, které hra vysílá na druhém místě.

San Francisco / Oakland je čtvrtým největším rozhlasovým trhem v zemi. Podle hodnocení Nielsen Audio za březen 2019 Portable People Meter (Aktualizováno: 04-15-19). Posluchačů ve věku od 12 let bylo 6 710 000. KNBR se umístil na 13. místě v hodnocení se známkou 2.6 za měsíc, zatímco KGMZ-FM byl zpět v balení na 22 s hodnocením 1.8.

dobrou zprávou pro hru KGMZ-FM je, že jsou domovem Golden State Warriors a doufají, že z dlouhého běhu playoff dostanou dobrou ránu. Mezitím, KNBR těží ze silné historie, místní talent a vlajkový status pro dva nejoblíbenější týmy Bay Area, Giants a 49ers.

zatímco jsme na téma rádia, časopis TALKERS, známý jako „Bible Talk Radio“, uvedl své vydání 2018 Heavy 100 pro sport, s Colinem Cowherdem z Fox Sports Radio na prvním místě, následovaným Jimem Římem z CBS Radio na druhém místě (ve všední dny 9: 00-poledne na KNBR 1050) a Danem Patrickem z Fox Sports Radio a DirecTV na třetím místě.

oblast zálivu je dobře zastoupena Garym Radnichem KNBREM a Larrym Kruegerem, kteří drží číslo 17. Na 20.místě je KNBROVO odpolední Jízdní duo Tom Tolbert a John Lund.

třetí KNBR show, aby se seznam na číslo 31 je Brian Murphy a Paul McCaffrey. Murph a Mac podržte slot ranní pohon.

je třeba poznamenat, že Žebříčky Heavy 100 jsou částečně založeny na hodnocení a příjmech, ale místo říká, že žebříčky jsou také subjektivní. Tak, víme, že někteří fanoušci jemného leteckého personálu v KGMZ-FM By hra mohla velmi chtít nesouhlasit se seznamem.

*****

přes zvěsti o opaku, Brent Musburger se vrátí na druhý rok tříleté dohody s Oakland Raiders jako jejich rozhlasový hlas. Musburger se opět připojí v kabině barevným analytikem Lincolnem Kennedyym a Chris Townsend se vrátí k práci na vedlejší koleji pro vlajkovou stanici KCBS 740 AM s vybranými hrami vysílanými na hře KGMZ-FM.

rádiová síť Raiders má široký dosah. Mají silnou Kalifornii po startu na jih v San Diegu, Los Angeles a Palm Springs, táhnoucí se k hranici Oregonu. Síť může být také slyšet v Raiders ‚ brzy-k-být domovský stát Nevada v obou Los Vegas a Reno, ale také přidat k tomu státy Havaj, Utah, Arizona, Colorado, Oregon a Arkansas, dávat jim působivou regionální stopu.

*****

vzhledem k tomu, že návrh NFL právě skončil, je vhodný čas podívat se na plán 49ers a Raiders TV 2019.

FOX 2 KTVU bude doma pro většinu her 49ers s uvedením úvodního týdne v Tampa Bay proti Bucs, pak týden 2 na cestě proti Cincinnati. Jsou doma týden 3 a CBS KPIX 5 bude mít tuto hru před Národní hrou na ESPN v pondělí večer fotbal (tam bude místní odbytiště pro hru TBD) v týdnu 5 doma proti Clevelandu v říjnu. 7.

49ers dostane druhý ESPN v pondělí večer fotbalový zápas Nov. 11 doma proti Seattle Seahawks. Všechny ostatní hry 49ers budou vysílány na Fox 2 KTVU, včetně čtvrteční Noční fotbalové silniční hry proti Arizonským kardinálům.

mezitím, přes záliv v Oaklandu, lupiči zahájí sezónu v Září. 9 doma proti Denver Broncos v celonárodně vysílané hře na ESPN v pondělí večer fotbal.

v této sezóně pro fanoušky Raiders bude mezi CBS 5 KPIX a Fox 2 KTVU velké množství poskakování. Jejich týden 2 tilt doma proti Chiefs bude na Fox 5. V týdnu 3, jsou v Minnesotě, aby čelili Vikingům na Foxu 2. Následující týden na silnici v Indianapolis, je zpět na CBS 5. Týden 5, Oakland A Chicago zamíří do Londýna, a tato hra se vysílá na Fox 2 v 10 am Raiders se rozloučí týden poté, aby se znovu aklimatizovali z transatlantického cestování.

nájezdníci vyrazili na cestu v týdnech 7 a 8, nejprve do Green Bay (Fox 2) a poté do Houstonu, aby čelili Texans na CBS 5.

týden 9, Raiders host Detroit (Fox 2), následovaný týden 10 zúčtování s Los Angles Chargers ve čtvrtek večer fotbal, také na Fox 2.

počínaje 11. týdnem proti Cincinnati Bengals můžete dálkový ovladač odložit, protože všechny kromě 16. týdne hry proti Nabíječům (TBD)jsou naplánovány na CBS 5.

pokud považujete naši žurnalistiku za hodnotnou a relevantní, zvažte prosím připojení k našemu členskému programu zkoušejících.
více se dozvíte na www.sfexaminer.com/join /

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.