Legenda o přátelství mezi Samuelem Beckettem a Andrem obrem byla odhalena

jednou z nejpopulárnějších legend o Andre obrovi – zejména mezi irskými fanoušky – je to, že profesionální wrestlingová ikona byla přáteli s irským literárním velkým Samuelem Beckettem.

oba údajně rozvíjeli vztah ve francouzském městě Moliens, když byl budoucí mistr WWF kolem 12 let. Tak velký byl Andre, že nemohl jet autobusem do školy. Namísto, Beckett-který nechal Andreho otce pracovat na svém domě-řídil neobvykle velkého mladého muže ve svém valníku.

Andre, jehož skutečné jméno je Andre Roussimoff, A Beckett se také měli spojit se svou vzájemnou láskou ke kriketu.

navzdory věhlasu příběhu se neobjevuje v novém dokumentu HBO Andre the Giant. To proto, že legenda je většinou nepravdivá.

mluvit s Business Insider, režisér dokumentu, Jason Hehir, vyprávěl o tom, jak Andreho bratr odhalil příběh.

reklama

je pravda, že Beckett i Andreův Dětský domov jsou blízko-ve skutečnosti pár set metrů – a že Andre dostal od Becketta zvláštní výtah, ale tam končí přesnost.

„skutečnost je taková, že v tom městě nebyl žádný autobus do školy,“ řekl Hehir.

z Andreho domu byla 2 kilometry chůze do centra města, kde byla školní budova, a všechny děti ve vesnici chodily každý den do školy a ze školy.

Andreho otec neměl žádnou ruku při stavbě domu Samuela Becketta. Beckett měl kamion, a kdyby míjel děti, zastavil by se a nechal je naskočit do valníku svého kamionu a odvezl by je do školy nebo ze školy. Ale pro Andreho to nebylo jedinečné, a neměl s Andrem žádný zvláštní vztah víc než s jakýmkoli jiným dítětem v této oblasti.

Andreho bratr se nám smál, když jsme mu řekli, co je legenda.

zdá se, že Andre sám byl zodpovědný za zdobení příběhu-stejně jako pro většinu mytologie, která ho obklopovala. Na DVD navíc k filmu Princezna nevěsta, Andreho co-star, Cary Elwes, předal, jak slyšel příběh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.