Kathleen Hill: Schellville Grill prodáno a valentýnské možnosti stravování

Schellville Grill prodáno

po 19 letech vaření v Schellville Grill v „centru“ Schellville majitel Matthew Nagan konečně prodal svou restauraci na Broadwayi a dálnici 121.

Nagan, absolvent kulinářského institutu Ameriky v Hyde Parku, říká, že po třech předchozích neúspěšných úschovech se tento v pondělí zavřel a peníze jsou v bance. Kupujícím je Jordan Kivelstadt, který uzavře sklepy Kivelstadt, jeho degustační místnost Glen Ellen. Matthew Tucker z Pangloss Cellars se připojí k týmu Kivelstadt v Schellville Grill.

dávno pryč jsou dny, kdy americká vlajka létající v restauraci znamenala, že autobus Amtrak connecter byl na cestě.

tvůrce Matthewových hořčic, které vyprodal ze své dodávky pro potěšení mnoha místních kuchařů a později Matthewových Burritos, Nagan nejprve přeměnil sušenky a klobásovou omáčku z Lazy D a Fordovy kavárny na bylinkovou sušenku a lehkou omáčku na šok mnoha místních farmářů.

Nagan, velký hudební fanoušek, shromáždil desetiletí setkání s hvězdami, jako jsou Mick Jagger,Tina Turner a Keith Richards, a stal se oblíbeným šéfkuchařem Guy Fieri „Diners, Drive-Ins a Dives“ v potravinové síti.

nakonec se Nagan zamiloval do Itálie a nyní tam vlastní malý hostinec a létal sem a tam se skvělými kulinářskými příběhy a hostujícími kuchaři. V průběhu pokusu o prodej grilu vydržel několik povodní a dokonce i Řetězový plot postavený kolem parkoviště nespokojeným obchodním nápadníkem.

nyní říká, že tento týden odchází do Itálie a „části neznámé“ a jeho verze nejlepšího života. Než nastoupil do letu Delta, ujistil se, že navštíví staré přátele a příznivce včetně Buck a Ang Sangiacomo, Becky a Tom Larson, Pam Hellen a Dick Cuneo, následovalo několik šťastných hodin na rozloučenou v Sonoma Grill a Plaza Bistro.

tak dlouho, amigo.

Mardi Gras Večeře & Tanec

Mardi Gras, nebo tučné úterý nebo masopustní úterý, má obvykle hodně co do činění s tím, že to všechno necháte volné před oběťmi postní, to znamená, že se něco vzdáte na postní.

tradičně Mardi Gras nabízí možnost dopřát si spoustu tučnějšího než obvyklého jídla, pít více než obvykle a obecně párty před údajně klidnějším obdobím oběti.

údolí měsíce rytíři Columbus nabízejí slavnostní večer v St. Francis Solano Church otce Roberts Hall, sobota, Únor. 8.

večer začíná bezplatnou recepcí šumivého vína a ústřic na grilu u ústřic rodiny Lunny a předkrmy „Big Easy“ z cateringu tety Momo, s laskavým svolením Mara Roche.

čtyřchodová večeře ve stylu New Orleans bude zahrnovat salát, tradiční mock turtle polévka s kuřecím masem, jambalaya, grilované krevety ve stylu Chapala, kukuřičný masque choux, collard greeny a čokoládový bourbonový pekanový koláč s Chantilly krémem.

živá zábava John Simon Trio a Sheila od 6 do 10 pm recepce 6 pm večeře 7 pm $45. 469 Třetí St. W., Sonoma. Vstupenky na farní úřad nebo přes vomknights.eventbrite.com.

garagiste Wine Festival příští víkend

garagiste Wine Festival zahajuje své 10.výročí turné v Sonoma, sobota, Únor. 15 před tím, než se přesune na Solvang, Los Angeles a Paso Robles.

celkově nabídne vzorky ze 40 mikro-produkčních komerčních vinařství, která nalévají více než 100 vín z Sonoma, Napa, Mendocino, Sierra podhůří, Lodi, Santa Cruz a dále.

letošní vinařství zahrnuje 12, které se nikdy předtím nezúčastnily festivalu Garagiste, včetně vín z Abbot ‚ s Passage Katie Bundschu (i když má obchod zde v Sonoma), 601 sklepů, Aesop vína, vína Brombeere, Carboniste Modern Sparkling, JonEVino, Oceano vína, vína Ondule, fialové Dračí sklepy, vinice Ricci, Sutro Wine Co. a zo vína. Vstupenky na dveře nebo na Eventbrite.com: $ 65 na $ 130 VIP. VIP zahrnuje dívka & Obr box oběd, speciální chutě a čokolády.

Noví výkonní kuchaři v Ramekins

Tyler a Aubrey O ‚ Laskey z másla & Salt catering v Renu v Nevadě byli přivedeni, aby nahradili bývalého šéfkuchaře Kyle Kuklewského v Ramekins. Oba o ‚ Glakeys vystudovali kulinářský institut Ameriky v Hyde Parku v New Yorku, kde se podle svých webových stránek setkali a zamilovali.

Tyler trénoval v Blue Hill v Stone Barns v Tarrytownu v New Yorku a je certifikovaným pivním serverem. Aubrey prošel úrovní 1 sommelier certifikace od soudu Master Sommeliers, a je rodák z Nevady. Máslo & sůl také vlastní pekárnu Perenn specializující se na chléb a croissanty v Renu.

jména vinařů La Prenda

Ned Hill přivedl bývalého vinaře Schuga Mikea Coxe jako nového vinaře jak pro správu vinic La Prenda, tak pro kolekce vín Sonoma. Hill a Cox vyrostli v Sonomě a nyní společně skončili ve vinařském průmyslu.

zcela místní společnost. La Prenda farmy více než 30 estate vinice, které pokrývají více než 900 akrů. La Penda se původně dostala do výroby sbírkových vín Sonoma v roce 2001 nákupem přebytečných hroznů od některých vinohradníků, na jejichž půdě obhospodařovali.

po absolvování enologie na U. C. Davis v roce 1991 pracoval Cox po boku legendárního inovátora pinot noir Waltera Schuga 25 let a od roku 1995 až do loňského odchodu působil jako vinař v Schugu.

Hill ‚ s Sonoma Collection rychle skočil do ročního seznamu horkých značek Wine Business Monthly.

Hill řekl, že on a Mike Cox „pracovali společně 20 let během našeho chovu panství Schug“ a oba muži jsou nadšeni, že spolupracují a mají příležitost vytvořit některá vynikající vína. Hill pokračoval, “ mít ho na palubě nám umožní najít nejziskovější cestu pro naše klienty, když vstupujeme na náročný trh s hrozny a směřujeme k produkci více vín pro naše klienty.“

jinými slovy, využijí svých odborných znalostí v oblasti zemědělství a Vinařství, aby čelili výzvám možného nadbytku hroznů a sníženému zájmu o pití vína.

Cox řekl, že “ skočil na šanci rozšířit mou paletu a úzce spolupracovat s vinicemi, které obhospodařuje. Mým úkolem je, aby se charakter jednotlivých vinic a over-dodat za cenu bodu při zachování stylu a elegance ve vínech.“

la prenda Vineyards Management farms properties in Sonoma Valley, Carneros, Sonoma Mountain a Bennett Valley.

mezi vinice, které spravují, patří Vinice Schug, Nicholson Ranch, Hanna, Bennett Valley Cellars, MacLeod, Happy Wife, Fifth Hill, 95476, Parmelee-Hill, Roche a jejich vlastní sbírka Sonoma. Laprendavineyards.com.

Růžová sobota

Gary Saperstein právě oznámil, že jeho každoroční veselé růžové sobotní gay odpoledne se v sobotu 2.května přesune do vinařství Viansa Sonoma. Akce bude opět přínosem pro Positive Images, skupina, která podporuje LGBTQ mládež v okrese Sonoma.

hosté všech přesvědčování se oblékají do růžové, některé jemné a některé pobuřující, pro tuto příležitost. Tento rok přinese horké DJ spinning, lehké kousnutí, a spousta růžových vín Viansa.

Saperstein řekl: „jsem velmi nadšený, že jsem našel krásný prostor pro tuto událost. V loňském roce to byl takový úspěch a v tomto prostoru s úžasnými výhledy na Viansu může být ještě větší a lepší.’$75 s 15 procent sleva do února. 14. Vstupenky na outinthevineyard.com.

Martini Madness verifiably insane

Martini Madness událost Garyho Sapersteina a Billa Bluma minulý víkend v Lodge v Sonoma byla úspěšná, když Hopmonk Tavern vyčistil ceny v soutěži Martini cocktail.

HopMonk Tavern vyhrál nejlepší Tematický stůl s nastavením Willie Wonka, Nejkreativnějším Martini a nejlepším celkově Martini. Značka Reel & byla oceněna jako nejlepší ozdoba svým jedlým květem brutnáku lékařského.

Lodge sloužil veganské zeleninové rohlíky, prasata-in-a-deka, špenát a artyčok arancini, a různé sýry, aby každý schopen chůze.

sotva někdo zmeškal patentované kožené pumpy Garyho Sapersteina, které byly podle něj ‚úžasně pohodlné.“

kurzy vaření v Williams-Sonoma

kuchařka Williams-Sonoma Joanne Fusco nabízí následující třídy v obchodě na Broadwayi v Sonomě. Únor. 9: Valentýnské pečení s baby lávovými koláčky s malinami a sušenkami; Únor. 16: ‚Bluicer smoothies – – Naučte se zefektivnit odšťavňování a míchání; Únor. 13: další instantní hrnec třídy dělat plné jídlo. Všechny třídy jsou v neděli od 1 do 3 hodin a stojí 60 dolarů. 605 Broadway, Sonoma. Volejte 939-8974.

Valentýn zachází

jak často říkám, tento konečný punc dovolená nevyžaduje cukroví, nebo dokonce v obchodě koupil kartu. Mimochodem, Valentýn je pátek, Únor. 14.

vyžaduje to jen přátelství, lásku, obdiv nebo úctu, kterou lze vyjádřit mnoha způsoby: vaření dobrého jídla, skládání prádla, dávání květin nebo rostlin, které si vás pamatují, ručně vyrobená karta nebo dárek, procházka nebo role v parku, na pláž nebo v lese.

ale to chcete jít na jídlo, zde jsou některé místní Valentine menu těšit, tentokrát v abecedním pořadí. Kandované pekanové ořechy a jablečné saláty se zdají být všude.

Café LaHaye

majitel Saul Gropman nabízí tříchodovou večeři, která začíná rukolou a Belgickým endivovým salátem se šunkou Duroc, gorgonzolou a jablky, hovězím carpacciem se smaženými ústřicemi nebo zimní polévkou. Mezi hlavní chody patří filet mignon s bramborovou kaší a česnekovými francouzskými fazolemi, král losos se šafránovým kuskusem a broccolini, nebo křepelka s nádivkou z vepřového kvásku a kapustou, a výběr domácích dezertů. $68. 140 E. Napa St., Sonoma. 935-5994.

Depot Hotel

majitelé Depot Gia a Tony Ghilarducci vítají hosty, aby si užili první chod pečené rajčatové bisque s česnekem aioli, následovaný výběrem zeleného salátu s černými lanýži, pistáciemi a jablky, mušlemi s rýží Arborio nebo vepřovým břichem s pošírovanými meruňkami a salátem frisée.

třetí chod volby patří ghilarduccis ‚ slavný Dungeness krabí cannelloni, filet z

skotský losos, špenát a ricotta ravioli, nebo filet z hovězího masa s pyré brambory a chřest. Dezertní kurz přináší čokoládové torte, tvarohový koláč s mangem a malinovým coulis nebo tiramisu. $75. Od 17 hodin 241 první St. W., Sonoma. 938-2980.

El Dorado Kitchen

EDK nabízí několik předkrmů, jako jsou dušené mušle se šafránem, míchaná zelenina s řepou, nudle z ořešáku a křupavé růžičkové kapusty, chobotnicový salát a sladké pečivo s houbovým pyré. Hlavní jídla nabízejí ravioli se špenátem a ricottou s křupavými ančovičkami, paella z mořských plodů, jehněčí stojan s bramborem Yukon gold, hovězí tři způsoby, humrové rizoto s houbami a celerovým kořenem nebo roláda petrale s krabem Dungeness. Vše následuje churros a vanilkový mléčný koktejl, sorbet z mučenky nebo čokoládový flan. $69. 450 První St. W., Sonoma. 996-3030.

Fairmont Sonoma Mission Inn

Santé restaurant slaví Valentýna od čtvrtka do neděle, Únor. 16 s a la carte menu ústřic nebo Aljašský král krabí koktejl. Večeře speciality patří bone-in-ribeye, Sonoma kachna l ‚ Orange, pečený plněný humr s krevetami, hřebenatka, Krab a cracker drobky, nebo černý lanýž těstoviny s bílými lanýži a vaječný žloutek. Dezerty budou bez mouky čokoláda a mučenka torte s omáčkou z tmavé čokolády nebo jahodový Coeur a la crème. 100 Boyes Blvd. Sonoma. 938-9000.

dívka & Fík

začněte s amuse bouche z bylinkové gougère a uzeného lososa rilette, následuje tuňák crudo, uzené krátké žebro s krémovou polentou a divokými houbami, vše zakončené čokoládovou tyčinkou s malinovou pěnou a čokoládovou ganache. $57. 110 W. Spain St., Sonoma. 938-3634.

Glen Ellen Inn

majitelé Karen a Chris Bertrand nabízejí a la carte menu humra bisque, grilovaný Romaine s Caesar dresinkem nebo místní salát. ($12). Druhý chod má syrové ústřice, Brie fondue, Dungeness krabí dort, nebo dušené mušle ($14 – $ 18). Hlavní chod zahrnuje vepřovou kotletu s ručně vyráběným chutney a bramborovou kaší, lilek Napoleon, filet mignon a krevety s modrým sýrem a zlatými bramborami Yukon, opečený tuňák Ahi, cioppino na západním pobřeží nebo lososové těstoviny s Meyer lemon crema (25 až 39$). 12670 Arnold Drive, Glen Ellen. 996-6409.

Glen Ellen Star

majitelé Erinn a Ari Weisswasser oslavují Valentýna tím, že nabídnou salát z čekanky, druhý chod Carolina gold rice cacao e pepe s farmářským vejcem a křupavým česnekem, následovaný dušeným hovězím krátkým žebrem s květákovým pyré, mrkví a Mache a dezert z čokolády a mučenky, 18K zlaté a karamelové omáčky. $ 75.13648 Arnold Drive, Glen Ellen. 343-1384.

Picazo Kitchen

majitelé Kina a Sal Chavez nabízejí tříchodovou večeři začínající mexickou pouliční kukuřicí bez klasu, růžovým ceviche, tamarindovými glazovanými masovými kuličkami nebo Caesarovým salátem. Entrées patří opečený losos, hamburger se dvěma česnekovým máslem restované placičky s rozpuštěným sýrem na brioche buchta, krtek kuřecí tostadas, a vegetariánská česneková kaše s kořeněným Portobello a avokádo chimichurri. Dezerty přinášejí flan brûlée, tiramisu nebo čokoládové lanýže naplněné rumem. 19101 Sonoma Highway, Sonoma. 935-3287.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.