Je Revize Rinoplastika Dražší?

Jacky Gale / June 19, 2020 / Publikováno v Revize Rhinoplasty
sdílet Tweet sdílet

rinoplastika nebo nos je vysoce složitý typ plastické chirurgie. Revizní rinoplastika je ještě komplikovanější. Ve skutečnosti je to obecně považováno za nejobtížnější typ plastické chirurgie.

vzhledem ke složité povaze revizních nosorožců je typické, že tyto operace stojí více než původní rinoplastika. Pokud však vaše původní rinoplastika nedokázala napravit základní strukturální vadu, vytvořila další anatomické problémy nebo vypadá esteticky nežádoucí, může být revizní rinoplastika dobře nákladná. Považujte to za investici do svého sebevědomí a pohody.

zde je důvod, proč revizionrhinoplastika může stát více

ve srovnání s primární nebo počáteční rinoplastikou má revizní rinoplastika tendenci stát více, protože je mnohem složitější. Jakákoli operace může vést k rozvoji jizvy, včetně rinoplastiky. To znamená, že chirurg provádějící revizi se musí vypořádat s nahromaděním jizvy. Kromě toho bude z původní struktury nosu méně, protože již bylo zpracováno. Revizní chirurg možná bude muset vzít chrupavkové štěpy, aby správně přetvořil a vyřezal nos.

obecně bude revizní rinoplastika trvat déle než původní operace, protože na ní existují komplikující faktoryhrát. Čím delší je operace, tím vyšší je obvykle poplatek za chirurga. Kromě toho, protože pacient je na operačním stole déle, je zapotřebí více anestezioléky. Poplatek anesteziologa bude také vyšší.

proč byste měli vždyvybrat chirurga s certifikací desky

při pokusu o snížení nákladů na plastickou chirurgii se mnoholidé rozhodnou pro chirurga, který účtuje nejméně. Bohužel to může véstk katastrofálním výsledkům, zejména pokud je dotyčná operace nosem job.In skutečnost, zpočátku jít k chirurgovi bez značných odborných znalostí je pravděpodobnédůvod, proč nyní vyžadují revizi rinoplastika.

důrazně se doporučuje, aby pacienti s Revizní rinoplastikou vyhledali plastického chirurga s certifikací desky, který má dlouhou historii úspěchu při provádění této komplikované operace. Chirurgové s vynikajícími technickými dovednostmi pochopitelně účtují více než chirurgové, kteří nemají své pokročilé odborné znalosti. Pamatujte, že když platíte za plastickou chirurgii, dostáváte výhodu mnohaletých zkušeností a pokročilého školení tohoto chirurga.

přestože pacienti mohou očekávat, že za revizi zaplatí více než za primární operaci, investice stojí za to.Zvažte toto: cena zklamání a nespokojenosti je mnohem většínež náklady na pronájem zručného chirurga, který chápe nuancerevision rhinoplasties.

navštivte na palubě certifikovaného NYC chirurga pro revizi rinoplastiky

Dr. Thomas Loeb je plastický chirurg s certifikací desky s rozsáhlými zkušenostmi s nosorožci a revizními nosorožci. Ve skutečnosti asi 30% Dr. Loebovi pacienti s rinoplastikou přišli k němu poté, co byli nespokojeni s výsledky dosaženými z počátečních rinoplastik prováděných jinými chirurgy. Dnes pacienti s rinoplastikou z celého světa létají na Manhattan, aby byli léčeni Dr. Loebem. Kontaktujte nás a požádejte o konzultaci o revizi rinoplastiky v NYC. Pro zvýšení dostupnosti vysoce kvalitní lékařské péče naše kancelář s potěšením přijímá CareCredit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.