Jak Organic Valley plánuje zachránit Bros

jak Organic Valley plánuje zachránit Bros

obrázek přes BigStockPhoto.com

už jste někdy potkali bro?

je to příliš svalnatý frajer, který se často vyskytuje na lavičce v tělocvičně a pumpuje pěstí v klubu à la Jersey Shore. Je také hvězdou nové kampaně Organic Valley, Save the Bros.

Ano, čtete to správně: Organic Valley a Bros. mise? Chcete-li zachránit tyto vzácné vzorky a povzbudit je, aby doplnili nové organické palivo Organic Valley, nový mléčný koktejl s vysokým obsahem bílkovin se všemi proteinovými bros love—bez „chemického odpadu“.“

poslání společnosti je zaznamenáno v humorném videu, které dosud vygenerovalo 1, 5 milionu videí.

to, co dělá tuto kampaň tak zajímavou, je to, jak neočekávaná je, dokonce i pro společnost, která věří ,“ pokud má společnost změnit dnešní svět, bude muset myslet jinak.“Organic Valley je známé tím, že se reklama více zaměřuje na poslání společnosti a odlišuje se kvalitou svých produktů. Z tónu místa, k příčině marketingové situace „záchrany bros,“ společnost skočí a zaměřuje se na tisíciletou generaci.

podle Lewise Goldsteina z Organic Valley, který také působí jako viceprezident Brotection, kampaň začíná dobře. „Přesto je toho ještě tolik, co je třeba udělat,“ říká. „Pokud jde o mě, nejsem ochoten nečinně meditovat ve svých udržitelně sklizených, organicky certifikovaných, bambusových konopných šortkách na jógu, zatímco Bros jsou ohroženi. Vystoupil jsem ze své jurty, odložil Kale chipsy, a užívám deset hlubokých čistících dechů, abych si představil smysluplnou změnu. S vaší pomocí, můžeme pokračovat v záchraně bratrů, jeden bro najednou.“

poslání společnosti „zachránit Bros“ je dále zaznamenáno na vyhrazené microsite, vhodně nazvané savethebros.com. Stránka nabízí informace o produktech na nové ekologické palivo společnosti, kupón“ Buy One Bro One “ (pro vás a vaše oblíbené bro, samozřejmě). Komicky, společnost také pomáhá, pokud zjistíte, zda jste “ Bro “ agregací řady UGC obrázků „Bro-ish“ hashtagů.

Organic Valley-Save the Bros

samozřejmě, že trička, tašky a jóga rohože jsou také k dispozici s „Save the Bros.“

Organic Valley-Save the Bros merch

i když vždy existuje riziko, že se pokusíte o něco tak odlišného, nečekanost této kampaně se promítá do sdílnosti, čímž získává tak velký objem pozornosti.

díky Bohu, protože bez bratrů, kdo by nám řekl, abychom šli velcí nebo šli domů?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.