Dodávky robotů Amazon Scout začínají na 2 nových místech

(Foto: Amazon)

pokud zůstáváte v bezpečí doma a raději byste neměli skutečnou osobu doručovat balíčky k vašim dveřím, budete rádi, když uslyšíte, že Amazon rozšiřuje svou službu doručování robotů na dvě nová místa.

Amazon začal testovat dodávky robotů pomocí svého Šestikolového průzkumného robota již v lednu loňského roku poblíž Seattlu. V srpnu, Scout také začal být používán pro dodávky v jižní Kalifornii. Amazon dnes oznámil, že Scout „míří na jih“, a začal dodávat v Atlantě, Georgia a Franklin, Tennessee.

pomalé zavádění Scout je tak, že Amazon může provádět rozsáhlé testování na velmi odlišných místech, aby nakonec mohl tyto autonomní dodávky provozovat všude. Například nejnovější nová místa „dávají zařízením Scout příležitost pracovat v různých čtvrtích s odlišným podnebím, než v nichž fungují dnes,“ tvrdí Sean Scott, viceprezident Amazon Scout. Pomáhá také, že Amazon má v každém místě „významnou přítomnost“, a to jak z hlediska firemních, tak logistických zařízení.

doporučeno našimi editory

skautský robot má zhruba velikost malého chladiče a již prokázal, že se může pohybovat kolem většiny překážek, ať už je to „domácí zvířata, chodci a další předměty (včetně surfů!).“Každá čtvrť je však jiná a představuje pro malého robota novou výzvu. Prozatím jsou dodávky skautů omezeny na denní hodiny od pondělí do pátku. Řešené dodávky zahrnují zdarma stejný den, jednodenní, a dvoudenní pro hlavní členy. Scout však nebude sám, protože Amazon doprovází každého robota s velvyslancem Amazon Scout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.