5 Questions with Reed Foehl

Reed Foehl vydal své páté studiové album, Lucky Enough, minulý měsíc, záznam, který vystřihl v Austinu v Texasu, s malou pomocí kapely Heathens. Ve skutečnosti je nyní na turné a má dvě data, která přicházejí s kapelou pohanů: Duben 5-6 v Denveru a Boulder. Tato nahrávka jistě upevní Foehla jako ohromného amerického skladatele. Zde je vaše šance dozvědět se něco více o tomto hudebníkovi z Vermontu.

1) začali jste psát písně pro své poslední album Lucky Enough (vydané minulý měsíc), těsně poté, co byla vaší matce diagnostikována lymfom. Co můžete sdílet o procesu psaní těchto písní během tak bouřlivého a emocionálního času?
psaní písní bylo pro mě vždy formou terapie, způsobem, jak vyjádřit a dostat věci, které by se jinak mohly držet. Bylo to neuvěřitelně hluboké a náročné období v mém životě. Jsem rád, že jsem mohl uvolnit některé z těchto emocí v písni.

2) Lucky Enough označuje vaše páté sólové album? Co se změnilo o průmyslu v průběhu těchto pěti záznamů?
skoro one-stop-shop, do-it-yourself model nyní. Nahrávací společnosti jsou do značné míry zastaralé nebo jen v mnohem menším měřítku. CD jsou téměř zastaralé. Všechny promo se provádí přes internet. Některé stejné staré principy platí, což je natočit desku a pak turné. Rádio stále visí, ale streamování je pravděpodobně králem. Pro mě, soustředím se na psaní a nahrávání písní, pak je dostanu do vydavatelského světa. dejte je do televize a filmu. Je to opravdu nejlepší způsob, jak přežít tento neustále se měnící průmysl.
3) jako skladatel, jak jste naznačil, není to jen nahrávání písní pro alba a turné. Měli jste písně ve filmech / televizních pořadech a měli jste písně, které jste napsali, od ostatních. Jak vyvážíte všechny aspekty hudebního byznysu?
začíná psaním písní a nahráváním. pak máte svou munici. Publikování je pro mě klíčem k tomu, jak přežít a pokračovat v budování. Ale i na turné. Myslím, že obojí zvládnete na 100 procent.
4) řekněte mi něco o vašem nedávném tahu. Teď jsi ve Vermontu? Co bylo impulsem pro toto přemístění?
byl to jeden z těch životních křivek. Byl jsem na cestě dát Nashvillu šanci, když moje máma onemocněla. Šel jsem domů, abych se o ni postaral, a v té době jsem potkal krásnou holku, která žila ve Vermontu. Setkala se a strávila nějaký vážný hluboký čas s mojí mámou, než zemřela. Oba jsme za to velmi vděční. Má stodolu ve Vermontu a teď tam oba žijeme. Miluji to: tiché a jednoduché, spousta prostoru k vytvoření.
5) Pokud byste si museli vybrat jednu a pouze jednu píseň, kterou zazpíváte v jedné z těchto televizních talentových show, co by to bylo a proč?
není velkým fanouškem pěveckých soutěží. Nikdy bych to neudělal. Ale moje rada by byla vybrat píseň, která vás přesahuje, cítí se, jako byste ji napsali, a když to zpíváte, znamená to to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.