4 Tipy pro udržení chyby ze septického systému

Máte-li septik a systém, je třeba, aby byl čistý a čerpána v pravidelných intervalech. Je také důležité, abyste pracovali na kontrole chyb, které jsou běžné ve vašem septiku. Zde je několik tipů, jak udržet chyby mimo septický systém.

1.Nalijte bělidlo do odtoku

není bezpečné nalévat do odtoku mnoho různých chemikálií. Když máte septický systém, ačkoli, malé množství bělidla by mělo být v pořádku. To pomůže vyčistit potrubí a septik, což může pomoci snížit váš problém s škůdci. Ať už již máte nějaké vypouštěcí mušky nebo se chcete škůdcům úplně vyhnout, bělidlo je velmi užitečné. Mnoho škůdců je přitahováno k kalu a odpadu, který končí v septiku. Nalitím bělidla do odtoků vyčistí veškeré nahromadění odpadu, což snižuje hmyz a škůdce.

ať už již máte nějaké vypouštěcí mouchy nebo se chcete úplně vyhnout škůdcům, bělidlo je velmi užitečné. Mnoho škůdců je přitahováno k kalu a odpadu, který končí v septiku, takže pokud vylijete bělidlo do kanalizace, vyčistí veškeré nahromadění odpadu, což snižuje hmyz a škůdce.

2.Jasné ucpávky okamžitě

škůdci nemusí být přitahováni k septiku, ale místo toho k nahromadění nečistot uvízlých uvnitř samotných trubek. To může být větší problém uvnitř vašeho domova, protože by to mohlo přilákat je do vašich zařizovacích předmětů kvůli troskám. Pokud máte v umyvadlech nebo sprchových kanálech pomalý odtok nebo ucpání, ujistěte se, že je vyčistíte co nejdříve. Pokud je nemůžete vyčistit sami, zavolejte instalatéra, který to zvládne za vás.

3.Nechte nádrž pravidelně čerpat

septik je často vyprázdněn odpadní vodou, která jde do vašeho odtokového pole, ale má uvnitř odpad, dokud není čerpán. Čím déle odpad sedí v nádrži, tím více škůdců přiláká. To je jeden z mnoha důvodů, proč musíte pravidelně pumpovat septik. Obraťte se na instalatéra a prodiskutujte frekvenci potřebnou k udržení čistoty a zabránění škůdcům.

4.Fumigujte septik

pokud již máte v septiku hmyz, hlodavce a další škůdce, je čas přijmout drastičtější opatření. V tomto případě je fumigace často nejlepší volbou. Fumigace pomůže zabít všechny škůdce, které přetrvávají v nádrži. Těmito škůdci mohou být krysy, švábi, mravenci nebo vypouštěcí mouchy chycené uvnitř.

možná budete muset fumigovat uvnitř vašeho domova, pokud se škůdci dostali přes kanalizace a do vašeho domova. Kontaktujte nás a prodiskutujte fumigaci a výběr nejlepší možnosti.

mějte tyto věci na paměti, když máte septický systém a chcete, aby chyby ven. Udržuje ji v čistotě a snižuje zamoření chybou v celém majetku vašeho domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.