školní jídlo boj je na!

výzva

politici bojují o to, zda by měl být na obědovém podnosu každého dítěte vyžadován půl šálku ovoce nebo zeleniny, ale ztratili ze zřetele skutečný problém: zpracované školní jídlo a jeho dopad na zdraví dětí. Zatímco nové pokyny USDA mohou být náročné, musíme školám pomoci s jejich setkáním tím, že se vrátíme k poškrábání vaření a připravíme chutné, výživná jídla.

řešení

vytvořili jsme nástroje a zdroje, které pomohou školám přejít k poškrábání vaření s čerstvým ovocem a zeleninou bohatým na živiny, celozrnnými vlákny a štíhlými zdravými bílkovinami pro silné svaly. Ale jídlo je jen jeho součástí. Školy potřebují plně vybavené školní kuchyně a školení, úspěšné modely a salátové bary, podrobné průvodce, podpůrné rodiče, a angažovaní dárci, jako jste vy! Pomozte nám propojit školy s recepty, plánovači nabídek, školicími videi a finančními průvodci, které potřebují!

dlouhodobý dopad

dobře vyživovaní studenti mají více energie, jsou schopni se soustředit na delší časové období a lépe se učí než ti, kteří jsou zpomaleni prázdnými kaloriemi a haváriemi cukru. Stravovací návyky, které si děti vyvinou brzy v životě, ovlivní jejich stravu – a jejich zdraví-jako dospělí. Změnou způsobu, jakým děti jedí – a přemýšlejí-o jídle, pomáháme vytvářet generaci dětí, jejichž výběr potravin bude podporovat zdravější těla, mysli a budoucnost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.